Prodejna v Praze   |   Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč   |   Dovážíme zboží přímo od výrobců

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

Intelligent Skin Therapy

PLÁTÝNKOVÉ MASKY PRO PROBLEMATICKOU PLEŤ

KONCENTROVANÉ MASKY NA OBLIČEJ Z EKOLOGICKÉ TEXTÍLIE

INTELLIGENT SKIN THERAPY - Kompresní masky se 100 % absorpcí
První řada kosmetických masek na bázi organické banánové bavlny
Intelligent Skin Therapy (IST) je první a jedinou řadou inovativních kosmetických masek na světě, jejichž plátýnko je vytvořené ze 100 % organického a biologicky rozložitelného materiálu z banánových slupek a listů. Kromě dokonalé přilnavosti má tento materiál výhodu také v tom, že jako jediný umožňuje pokožce absorbovat 99 % séra, ve kterém jsou masky ponořeny.

Nejedná se však o jedinou inovaci. Masky IST byly speciálně vytvořeny pro 16 individuálních potřeb ženské pokožky a 2 individuální potřeby pokožky mužské. Nezaměřují se tedy, jako většina produktů na trhu, pouze na věk a typ pleti. Složení masek je založeno na jedné hlavní aktivní složce, která se v každé masce liší. Díky této hlavní složce každá z masek pracuje přesně a intenzivně pro potřeby konkrétní pleti v jakýkoliv den. Naše kůže může být totiž jeden den suchá a další den znečištěná, takže věk nebo typ pleti prostě nestačí. Účinky jsou viditelné okamžitě po aplikaci masky.

Každá z masek je vytvořená z plátýnka, které je silně nasycené aktivním sérem založeným na atypických a účinných složkách ve velmi vysoké koncentraci. Díky použití organické bavlny je pokožka schopna absorbovat sérum za 15 minut (jedná se o nejlepší materiál na světě).

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH
100 % ORGANICKÉ A BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÉ
99 % INGREDIENCÍ PŘÍRODNÍHO PŮVODU
SILNĚ KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ
VHODNÉ PRO VEGANY
VYROBENO V EU


Obsahuje 13 ks produktů.

Zobrazeno 1-13 z 13 položek

Hloubkově hydratační pleťová maska / acid

Cena 129,00 Kč

Hloubkově hydratační pleťová maska.  Inteligentní pleťová maska  je koncentrovaný koktejl extrémně účinných  látek přírodního původu , vše napuštěné do nejjemnějšího textilního plátýnka vyrobeného z ovoce a určené...