Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Retinol

O kosmetice Retinol by Robanda

Značka Retinol by Robanda vznikla v roce 1998 jako první kompletní řada péče o pleť v selektivní distribuci, která se zaměřuje na kosmetické přípravky pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. V produktech je obsažen vysokoprocentní retinol spolu s dalšími účinnými látkami, přesto je zcela bezpečné je používat pro všechny typy pleti. Tato kosmetika se od doby svého vzniku vyvinula a využívá nejnovější technologie a aktivní ingredience, které viditelně mění povrch kůže (jmenujme alespoň některé z nich – emblika, koenzym Q10, kyselina lipoová nebo alfa lupaline). Retinol by Robanda na trh s nadšením uvádí nový design produktů s vylepšenými formulacemi a účinky, od kterých si jako vždy slibují úžasné výsledky.

PLEŤ POHÁNĚNÁ RETINOLEM
Retinol má schopnost pomáhat se snížením výskytu jemných vrásek, rozjasňovat matnou pokožku, léčit akné a urychlovat obnovu pleti pro pevnější a rovnoměrně tónovanou pleť.

CO JE RETINOL?
Retinol je druhem retinoidu, tedy derivátem vitamínu A. Jedná se o látku, která se přirozeně vyskytuje v naší pleti. Retinoidy pomáhají zvyšovat produkci kolagenu a urychlují obnovu buněk, což napomáhá k vyhlazení jemných vrásek. To, že retinol dosahuje viditelných výsledků, bylo prokázáno již před dvěma desetiletími.

JAK RETINOL PŮSOBÍ?
Retinol viditelně redukuje jemné vrásky, zpevňuje pokožku, sjednocuje její nerovnoměrný tón, vyhlazuje a zjemňuje pleť a zmírňuje účinky stresových faktorů prostředí.

JAKÉ JSOU VÝHODY RETINOLU?

  • Stimuluje obnovu buněk a zahušťuje epidermis
  • Pomáhá redukovat hloubku jemných vrásek
  • Působí jako prevence pro vznik vrásek nových
  • Při delším používání zvyšuje pružnost pokožky
  • Viditelně snižuje výskyt slunečního poškození kůže
  • Chrání pokožku proti vnějším vlivům prostředí


UPOZORNĚNÍ: Nezaměňujte retinylpalmitát s kyselinou retinovou nebo tretioinem, což je forma vitamínu A, která se nachází v krémech na lékařský předpis. Tento produkt, uvedený na trh v 70. letech, je považován za lék, který může ovlivnit nukleonovou buňku a vyvolat některé biologické změny, zejména při vystavení slunečnímu záření.


Obsahuje 7 ks produktů.

Zobrazeno 1-7 z 7 položek

Obnovující sérum Advanced...

Cena 959,00 Kč

Silné, ale přesto jemné sérum, které urychleně a viditelně napomáhá k minimalizaci linií a hlubokých vrásek, zpevnění a sjednocení pleti a rozjasňuje, aby vaše pleť byla ještě zářivější a mladistvější.

Sada péče o pleť od Retinol...

Běžná cena 5 224,00 Kč Cena 4 701,60 Kč

Sada péče o pleť od Retinol by Robanda. V produktech značky  Retinol by Robanda je obsažen vysokoprocentní retinol spolu s dalšími účinnými látkami, přesto je zcela bezpečné je používat pro všechny typy pleti