Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Obsahuje 31 ks produktů.

Zobrazeno 1-31 z 31 položek

Stíny na obočí Essential...

Cena 559,00 Kč

Stíny na obočí Essential Brow Trio Bodyography. Profesionální vysoce pigmentovaný pudrový přípravek pro úpravu obočí na minerální bázi, který ladí ke všem barvám vlasů.

Krémová linka na obočí...

Cena 399,00 Kč

Brow Liner Mesauda Milano je  krémová linka na obočí , která dodává obočím přirozenost a definici. Její krémová příjemná textura zaručuje čisté a intenzivně pigmentované linky a extrémně  dlouhotrvající efekt .

Eyebrow Cleanser LeviSsime,...

Cena 159,00 Kč

Přípravek Levissime  Eyebrow Cleanser  připraví vaše obočí a pokožku na následné barvení. Cleanser si poradí s odstraněním zbytkové kosmetiky a mazu, což pomáhá zlepšovat kvalitu obarvení a jeho trvanlivost.

Eyebrow Color Remover...

Cena 159,00 Kč

Eyebrow Color Remover  Levissime je určen k odstranění barvy z pokožky. Jeho složení, které schválila i řada lékařů, pečlivě a účinně odstraňuje zbytky barvy po barvení obočí a řas.

Profesionální barva na řasy...

Cena 139,00 Kč

Profesionální barva na řasy a oboč í LASH COLOR LeviSsime. Řada barev Levissime je speciálně navržena i pro použití s: lash lifting, lash filler, trvalá na řasy a dlouhodobý slyling obočí.

LeviSsime LASH LIFT lepidlo...

Cena 489,00 Kč

Lepidlo LASH LIFT Levissime používá se k přilepení řas na natáčky a při laminaci obočí k fixaci chloupků . Lepidlo je obohacené o ricinový olej, který vyživuje chloupky. 

Sérum pro růst řas a obočí...

Cena 499,00 Kč

Sérum pro růst řas a obočí LeviSsime Long Lash. Stimuluje vlasový folikul, vyživuje a zlepšuje strukturu řas, aby byly delší, silnější a zdravější. Sérum se dá využít i k zahuštění obočí za účelem dosažení...