Prodejna v Praze   |   Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč   |   Dovážíme zboží přímo od výrobců

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

Super Sponge

Kdo se skrývá za názvem Super Sponge?
Super Sponge je trochu víc, než jenom další značka a výrobce kosmetických doplňků.
Inovátoři v beauty sféře, kteří neustále vyvíjí nové způsoby aplikace make-upu prostřednictvím nekonečného zdokonalování a k dosažení cílů používají vědu.

Kdo se skrývá za názvem Super Sponge?
Super Sponge je trochu víc, než jenom další značka a výrobce kosmetických doplňků.
Inovátoři v beauty sféře, kteří neustále vyvíjí nové způsoby aplikace make-upu prostřednictvím nekonečného zdokonalování a k dosažení cílů používají vědu.
Cílem značky Super Sponge je poskytnout klientům možnost bezchybného aplikování make-upu bez bakterii, choroboplodných zárodků a zachování čistoty při líčení.
Kromě toho Super Sponge značně ušetří líčidla a náklady na líčení ;-). Je ideálním pomocníkem při líčení  #FoundationFirst

Jak vznikl Super Sponge?

Super Sponge je stvořením Eny & Jhordana Stevensonových. V roce 2018 se poprvé objevil nápad o houbičce na líčení, která by zbytečně neplýtvala make-upem.
Díky svým zkušenostem v oblasti strojírenství a designu chtěli vyzkoušet potažení běžné houbičky na make-up neabsorpčním potahem.
O tisíce pokusů později se v jejich domácí kuchyni zrodila první houbička Super Sponge! Která za uplynulé roky prošla řadou důsledných vylepšení a vznikla současná verze - Super Sponge V2, která se vyrábí na speciálním zařízení.

Filozofie značky Super Sponge
Aby se všichni uživatele a uživatelky Super Sponge cítili všemocnými. Cílem je umožnit ženám a mužům po celém světě, aby použití produktů značky přinášelo pozitivní náladu a zvýšovalo sebevědomí.
Inovace, podporovaná nekompromisní kvalitou je pro firmu na prvním místě – aby se klienti každý den cítili bezchybně!


Obsahuje 12 ks produktů.

Zobrazeno 1-12 z 12 položek

Houbička na make-up Super Sponge - fialová

Cena 489,00 Kč

Houbička na make-up Super Sponge (fialová) je nová a dosud nejodolnější houbička, ale zároveň měkká a jemná jako marshmallow.  Houbička na make-up  má unikátní povrch Sili-Fusion ™, který umožňuje šetřit make-up a...

Houbička na make-up Super Sponge - zelená

Běžná cena 489,00 Kč Cena 366,75 Kč

Houbička na make-up Super Sponge (zelená) je nová a dosud nejodolnější houbička, ale zároveň měkká a jemná jako marshmallow.  Houbička na make-up má unikátní povrch Sili-Fusion ™, který umožňuje šetřit make-up a...

Míchací paletka - prsten Blendish

Cena 269,00 Kč

Univerzální míchací paletka  ve tvaru prstenu v jedné velikosti pro všechny. Blendish je perfektní handsfree řešení pro míchání a nanášení make-upu, podkladu a nebo krému. Už žádné nepříjemné pumpování tekutého...

Sada - 7 Days (Odličovací polštářky Cake Off)

Běžná cena 1 001,00 Kč Cena 851,00 Kč

Sada - 7 Days.  Odličovací polštářky  Cake Off  jsou vyrobeny ze super měkkého mikrovlákna, které je vyvinuto tak, aby vyhovovalo každému typu pleti, včetně citlivé a problematické. Cake Off je neabrazivní a proto...

Sada - Foundation First

Běžná cena 1 087,00 Kč Cena 978,30 Kč

Sada - Foundation First obsahuje: Revoluční houbičku na make-up Super Sponge V2, Antibakteriální mýdlo Sponge Bath, Míchací paletka - prsten Blendish.

Sada - Fresh Face

Běžná cena 1 247,00 Kč Cena 1 097,36 Kč

Sada - Fresh Face obsahuje: Revoluční houbičku na make-up Super Sponge, Antibakteriální mýdlo Sponge Bath, Odličovací polštářky Cake Off - 3ks.

Sada - Squeaky Clean

Běžná cena 818,00 Kč Cena 760,74 Kč

Sada - Squeaky Clean obsahuje : Revoluční houbičku na make-up Super Sponge V2, Antibakteriální mýdlo Sponge Bath.

Sada - Super Bundle

Běžná cena 1 999,00 Kč Cena 1 699,15 Kč

Sada - Super Bundle obsahuje:  Revoluční houbičku na make-up Super Sponge, Antibakteriální mýdlo Sponge Bath, Odličovací polštářky Cake Off - 7ks, Míchací paletka - prsten Blendish.

Sada houbiček na make-up Super Sponge

Běžná cena 1 467,00 Kč Cena 1 320,30 Kč

Super Sponge je nová a dosud nejodolnější houbička, ale zároveň měkká a jemná jako marshmallow. Má unikátní povrch Sili-Fusion ™, který umožňuje šetřit make-up a braní množení bakterii uvnitř houbičky. Každá...