Prodejna v Praze   |   Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč   |   Dovážíme zboží přímo od výrobců

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

Mesauda Milano

Za italskou značkou Mesauda Milano se skrývá dlouhý proces naslouchání, pozorování, zkoumání, vytrvalosti a odhodlání. Značka se zrodila ze synergie tří bratrů Buaronů, vždy zvědavých a neustále hledajících nové výzvy. 

Za italskou značkou Mesauda Milano se skrývá dlouhý proces naslouchání, pozorování, zkoumání, vytrvalosti a odhodlání. Značka se zrodila ze synergie tří bratrů Buaronů, vždy zvědavých a neustále hledajících nové výzvy. Volba jména „Mesauda“ není náhoda. Mesauda v arabštině znamená „štěstí“. Vytrvalost, odhodlání a odvaha byly pro budování značky zásadní, ale štěstí musí každého z nás následovat. 

Mesauda kráse rozumí! Mesauda se svými produkty snaží být zdrojem inspirace pro všechny, kteří se nebojí vyjádřit svůj strach, své ambice a odhalit svou krásu. Je schopna spojit umění estetiky s respektem k rozmanitosti a jedinečným vlastnostem každého.

Jedinečné nuance, inovativní textury najdete v každém produktu značky. Vše je implementováno pomocí technologií nejnovější generace, které zajišťují maximální výkon.

Mesauda je krása pro každého, kdo má odvahu se vyjádřit.


Obsahuje 16 ks produktů.

Zobrazeno 1-16 z 16 položek

Řasenka Mesauda Milano Lash Infinity

Běžná cena 460,00 Kč Cena 345,00 Kč

Lash Infinity  Mesauda Milano je řasenka se znásobeným efektem řas. Již po jedné aplikaci poskytuje vícerozměrný efekt 360 a obaluje řasy intenzivní a svůdnou černou barvou.