Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Mesauda Milano

Za italskou značkou Mesauda Milano se skrývá dlouhý proces naslouchání, pozorování, zkoumání, vytrvalosti a odhodlání. Značka se zrodila ze synergie tří bratrů Buaronů, vždy zvědavých a neustále hledajících nové výzvy. 

Za italskou značkou Mesauda Milano se skrývá dlouhý proces naslouchání, pozorování, zkoumání, vytrvalosti a odhodlání. Značka se zrodila ze synergie tří bratrů Buaronů, vždy zvědavých a neustále hledajících nové výzvy. Volba jména „Mesauda“ není náhoda. Mesauda v arabštině znamená „štěstí“. Vytrvalost, odhodlání a odvaha byly pro budování značky zásadní, ale štěstí musí každého z nás následovat. 

Mesauda kráse rozumí! Mesauda se svými produkty snaží být zdrojem inspirace pro všechny, kteří se nebojí vyjádřit svůj strach, své ambice a odhalit svou krásu. Je schopna spojit umění estetiky s respektem k rozmanitosti a jedinečným vlastnostem každého.

Jedinečné nuance, inovativní textury najdete v každém produktu značky. Vše je implementováno pomocí technologií nejnovější generace, které zajišťují maximální výkon.

Mesauda je krása pro každého, kdo má odvahu se vyjádřit.


Obsahuje 13 ks produktů.

Zobrazeno 1-13 z 13 položek

Hydratační makeup s...

Cena 729,00 Kč

The SKIN Mesauda Milano je rozjasňující, zvlhčující  makeup  s ultralehkou texturou. Můžete si vybrat střední nebo silné krytí pomoci vrstvení, čímž získáte požadovaný efekt. Receptura s vysokou koncentrací vody z...

Krémová linka na obočí...

Cena 399,00 Kč

Brow Liner Mesauda Milano je  krémová linka na obočí , která dodává obočím přirozenost a definici. Její krémová příjemná textura zaručuje čisté a intenzivně pigmentované linky a extrémně  dlouhotrvající efekt .

Paletka očních stínů...

Cena 849,00 Kč

Kompaktní  paleta očních stínů  Glam'Eyes Mesauda Milano složena z 12 nádherných multifunkčních odstínů, pomocí kterých můžete vytvořit jak jednoduché denní líčení, tak i nekonečné množství variantů vyrazných...

Paletka očních stínů...

Cena 849,00 Kč

Mesauda Milano Gold N'Roses  je 12 barevná  paleta očních stínů  se smetanově jemnou texturou. Výběr matných a perleťových odstínů umožňuje nekonečné kombinace vzhledů, vhodné na den i večer. 

Paletka očních stínů...

Cena 939,00 Kč

Mesauda Milano  Rocková Romance  – paleta očních stínů z 12 odstínů s mimořádným působením a smyslností, která je inspirovaná žánry moderní hudby. Je schopna uspokojit silné i sofistikované osobnosti.

Tekutý korektor Mesauda...

Cena 359,00 Kč

Pro Light Concealer Mesauda Milano je tekutý, hydratační minerální korektor, který poskytuje dobré krytí a zanechá na pleti ochranný, pružný a výplňující film. Produkt je velmi jemný, perfektně přilne k pleti a...