Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Fixace make-upu
Pudr je důležitou součástí vašeho líčení především proto, že fixuje váš make-up, který by jinak celý den nevydržel a také pomáhá, aby vaše plet' vypadala přirozeně a jemně.
Pudr se vyrábí ve dvou základních provedeních k zafixování make-upu: sypký a kompaktní (tím lze navíc poupravit make-up na cestách během dne).
Pudry jsou dnes k dostání ve všech barevných odstínech, ale nejefektivnější je transparentní (průhledný), protože ho lze použít na plet' jakéhokoli odstínu a také neovlivňuje zabarvení make-upu a korektoru.
Pokud chcete použít barevný pudr, můžete si vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu odstínu pleti.

Důležitou vlasností, kterou pudr musí mít, je jemné mletí a také správné složení. Čím jemněji je rozemletý, tím má vyšší kvalitu (přípomínající samet) a na vašem obličeji vypadá přirozeněji,
zatímco pudry s hrubou strukturou jsou na pleti více viditelné.

U nás si můžete pro fixaci make-upu zakoupit různé druhy kvalitních pudrů od značky Bodyogryphy z USA.
Univerzální minerální kompaktní pudr 2 v 1 se středním krytím, který lze použít pro fixaci make-upu nebo jako tónovací produkt
Sypký transparentní pudr Blur, Set, Perfect
Transparentní kompaktní pudr 

Výhodou je, že mají Minerální složení, které pečuje o pleť.
Neobsahují žádná syntetické plniva
Jsou bez lepku, VEGAN, bez umělých aromat, bez oleje
Hypoalergenní

Obsahuje 15 ks produktů.

Zobrazeno 1-15 z 15 položek

Transparentní kompaktní...

Cena 930,00 Kč

Must have produkt pro každého profesionála i začátečníka! Matuje a dokončuje jakýkoli druh líčení a je univerzální pro všechny odstíny pleti. Navíc poskytuje HD kvalitu!

Sypký transparentní pudr...

Cena 969,00 Kč

Ultralehký, fixační transparentní sypký pudr, obohacen o kyselinu Hyaluronovou pro vypnutou a hydratovanou pleť. Fixuje make-up po celý den a vyhlazuje drobné nedokonalosti.

Fixační Duo od Bodyography

Běžná cena 1 588,00 Kč Cena 1 270,40 Kč

Sada  Fixační   Duo od Bodyography obsahuje  l ehký a efektivní fixační sprej na make-up od Bodyography a ultralehký, fixační transparentní sypký pudr.

Fixační sprej na make-up od...

Cena 619,00 Kč

Lehký a efektivní  fixační sprej na make-up  od Bodyography je důležitou součástí profesionálního kufříku vizážisty. Ready, Set, Go kontroluje mastnotu pleti, matuje a osvěžuje make-up během dne.

Transparentní pudr...

Cena 830,00 Kč

Transparentní pudr Bodyography - náplň do palety. Must have produkt pro každého profesionála i začátečníka! Matuje a dokončuje jakýkoli druh líčení a je univerzální pro všechny odstíny pleti. Navíc poskytuje HD...

Anti-bakteriální...

Cena 499,00 Kč

Anti-bakteriální dezinfekční čistič okamžitě pracuje na účinném odstranění bacilů a bakterií z kosmetických výrobků, vystavených testerů, make-up kitů, pracovních míst a rukou.

Dezinfekční čistič na...

Cena 509,00 Kč

Speciální dezinfekční sprej na líčidla  s virocidním účinkem , který odstraňuje bakterie, choroboplodné zárodky a viry ( do 15 sekund po aplikaci ) ze všech kompaktních produktů (suchých i krémových) např. z očních...