Prodejna v Praze     |     Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč (84€)     |     Dovážíme zboží přímo od výrobců

Zavřít
Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

BeautySoClean

Známá vizážistka Nancy Crossley pracuje s celebritami, herci a sportovními hvězdami již mnoho let. Vždy, když se připravuje na líčení klienta, obává se bakterií a infekcí v produktech, které používá. ,,Myjeme si ruce, uklízíme své domy, pereme prádlo, ale nikdy nečistíme produkty, které si nanášíme přímo na tváře, rty a oči!”

Stejně jako většina profesionálních vizážistů by Nancy nikdy nelíčila dalšího klienta, aniž by se ujistila, že je makeup čistý a bez bakterií. Dříve však bylo jedinou možností jak vyčistit makeup použití čistého alkoholu; metoda, která vysušuje a mnohdy zcela zničí kosmetické produkty.

Po konzultaci s některými světově proslulými, talentovanými a renomovanými vizážisty, bylo Nancy jasné, že je na trh potřeba dostat produkt, který by dezinfikoval kosmetiku. Aniž by změnil její složení a s tím i vlastnosti.

Mise začala a Nancy vytvořila svůj vysněný produkt pro dezinfekci kosmetiky. Přípravek BeautySoClean byl na světě! Byla představena profesionální řada produktů této firmy a stala se důležitou součástí vybavení profesionálních vizážistů od Los Angeles po Evropské metropole.

Nancy Crossley
Nancy Crossley
zakladatelka značky
BeautySoClean

Bakterie & Váš Make-Up

V dnešním bakteriofobním světě většina z nás stále přemýšlí o bakteriích, které se hromadí na našem make-upu a líčidlech. Myjeme a dezinfikujeme si ruce. Dáváme si pozor při dotyku různých povrchů na veřejných místech. Používáme ubrousky a jiné dezinfekční čističe v naši domácnosti. Nikdy ale nepřemýšlíme o čištění výrobků, které aplikujeme přímo na svojí tvař, rty, nebo oči, přestože je to v podstatě nejlehčí způsob pro bakterie a bacily jak se dostat do našeho organizmu!

bakterii Věděli jste, že...

  • Olejovité tělní tekutiny přenášejí bakterie na povrch, nějaký ten olej ale zůstane vevnitř. Takže, když používáte štětec na tvařenku a aplikujete produkt na jednu tvář, pak naberete ze stejné krabičky a uděláte druhou tvář, oleje (a jejich bakterie) se přenesou na tvařenku.
  • Náhlé nekontrolovatelné kýchání nebo kašlání při aplikaci make-upu může zanechat bakterie na povrchu.
  • Produkty pro péči o pleť, které používáte před aplikace make-upu, můžou obsahovat bakterie a potom kontaminovat i váš make-up (zejména při použíti houbičky nebo labutěnky)
  • Na povrchu rukou vždy žijí bakterie a tyto bakterie se přenášejí na produkty. (Zvláště pokud jste zvykli aplikovat výrobky prsty!)
  • Obnovení rtěnky nebo lesku po jídle může vést k výskytu bakterii a zbytku jídla na vaší rtěnce.

Je klinicky prokázáno že BeautySoClean účinně odstraňuje bakterie ze všech produktů za 10 vteřin.

Laboratorní studia prokázaly, že Beauty So Clean účinně odstraňuje Staphylococcus Aureus, Pseudomonas Aeruginosa a Escherichia Coli (E. coli). Tyto bakterie byly nalezeny na líčidlech v kosmetických taškách a také na testerech v obchodech.


Běžné Bakterie, které se na kosmetických produktech objevují

Staphylococcus Aureus Staphylococcus Aureus (Stafylokok) je skupina bakterií, kteří mohou způsobit velké množství nemocí a infekci kožních tkání.

Pseudomonas-Aeruginosa Pseudomonas Aeruginosa je oportunní bakterie, která žije v půdě, vodě, horkých vanách a na kosmetických výrobcích.

Ecoli Escherichia coli (běžně E. coli) je název bacil nebo bakterií, kteří žijí v trávicím traktu lidí a zvířat.


Obsahuje 9 ks produktů.

Zobrazeno 1-9 z 9 položek