Prodejna v Praze   |   Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč   |   Dovážíme zboží přímo od výrobců

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

Bakterie & Váš Make-Up

V dnešním bakteriofobním světě většina z nás stále přemýšlí o bakteriích, které se hromadí na našem make-upu a líčidlech. Myjeme a dezinfikujeme si ruce. Dáváme si pozor při dotyku různých povrchů na veřejných místech. Používáme ubrousky a jiné dezinfekční čističe v naši domácnosti. Nikdy ale nepřemýšlíme o čištění výrobků, které aplikujeme přímo na svojí tvař, rty, nebo oči, přestože je to v podstatě nejlehčí způsob pro bakterie a bacily jak se dostat do našeho organizmu!bakteriiVěděli jste, že...

- Olejovité tělní tekutiny přenášejí bakterie na povrch, nějaký ten olej ale zůstane vevnitř. Takže, když používáte štětec na tvařenku a aplikujete produkt na jednu tvář, pak naberete ze stejné krabičky a uděláte druhou tvář, oleje (a jejich bakterie) se přenesou na tvařenku.

- Náhlé nekontrolovatelné kýchání nebo kašlání při aplikaci make-upu může zanechat bakterie na povrchu.

- Produkty pro péči o pleť, které používáte před aplikace make-upu, můžou obsahovat bakterie a potom kontaminovat i váš make-up (zejména při použíti houbičky nebo labutěnky)

- Na povrchu rukou vždy žijí bakterie a tyto bakterie se přenášejí na produkty. (Zvláště pokud jste zvykli aplikovat výrobky prsty!)

- Obnovení rtěnky nebo lesku po jídle může vést k výskytu bakterii a zbytku jídla na vaší rtěnce.Řešení problému:

Laboratorní studia prokázaly, že BeautySoClean účinně odstraňuje bakterie ze všech produktů za 10 vteřin (Staphylococcus Aureus, Pseudomonas Aeruginosa a Escherichia Coli (E. coli)). Tyto bakterie byly nalezeny na líčidlech v kosmetických taškách a také na testerech v obchodech.

Produkty BeautySoClean zaručují stávající kvalitu produktů bez změny barvy, konzistence nebo účinnosti, a prodlužuje životnost kosmetických výrobků pro jejich maximální využití. BeautySoClean je Vítěz Zlatého Poháru Interbeauty 2014 za inovativní kosmetický výrobek!


Běžné Bakterie, které se na kosmetických produktech objevují


Staphylococcus Aureus Staphylococcus Aureus (Stafylokok) je skupina bakterií, kteří mohou způsobit velké množství nemocí a infekci kožních tkání.

Pseudomonas-Aeruginosa Pseudomonas Aeruginosa je oportunní bakterie, která žije v půdě, vodě, horkých vanách a na kosmetických výrobcích.

Ecoli Escherichia coli (běžně E. coli) je název bacil nebo bakterií, kteří žijí v trávicím traktu lidí a zvířat.

Obsahuje 6 ks produktů.

Zobrazeno 1-6 z 6 položek