Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)
  • Aktivátor k barvám na řasy a obočí LeviSsime, 90ml

Aktivátor 6Vº (1,8%) k barvám na řasy a obočí LeviSsime, 90ml

    Zakoupením tohoto produktu získáte 14 věrnostních bodů !


  • Skladem

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

6-vol.(1,8%) krémový oxidant k barvám na řasy a obočí, výhradně pro barvu LASH COLOR. Obsahuje 1,8% kysličník pro aktivaci barvicích prvků Levissime barvy

149,00 Kč
S DPH
Množství


6-vol.(1,8%) krémový oxidant k barvám na řasy a obočí, výhradně pro barvu LASH COLOR. Obsahuje 1,8% kysličník pro aktivaci barvicích prvků Levissime barvy. Neškodí pokožce a chloupkům. Složky přípravku pomáhají redukovat možné svědění, pálení a podráždění pokožky. Mají protizánětlivý účinek. Krémová emulze se spotřebovává velmi ekonomicky a snadno se ředí barvou. Výsledná směs neteče a není mazlavá. Obsah balení je dostatečný pro 250 aplikací.

Aplikace: Smíchejte barvu Levissime s tímto oxidem v poměru 1:1, aby byla výsledná struktura jednotná. Směs naneste na předem připravené obočí a řasy. Přebytečný produkt okamžitě odstraňte vatovým tamponem. Počkejte 15 minut, poté důkladně opláchněte vodou a osušte.

Upozornění: Pouze pro profesionální použití. Používejte ochranné rukavice. Přípravek obsahuje peroxid vodíku. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Produkt uchovávejte mimo dosah dětí, chraňte před teplem.

Vyrobeno ve Španělsku

Objem 90ml

Objem
90ml

Zatím žádné hodnocení zákazníků

Napište první recenzi tohoto produktu. !

Možná by se Vám mohlo líbit