Prodejna v Praze   |   Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč   |   Dovážíme zboží přímo od výrobců

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

O nás

Makeup Group Shop je kosmetický obchod, vytvořeny pro potřeby náročných zákazníků. V dnešní době je na trhu nepřeberné množství kosmetických výrobků a značek, kvalitních i těch méně zdraví prospěšných. Vše si však najde svého kupce.

Naším hlavním cílem je ukázat lidem, že dekorativní kosmetika dokáže nejen „nalíčit“, ale také značně zlepšit stav pleti, vyřešit některé kosmetické potíže a posílit pleť zevnitř. Povědet jak a čím se starat o svou pleť tak aby byla zdravá a krásná nejen napohled. Většina produktů z nabídky našeho e-shopu jsou výrobeny ve spolupráci s estetickými centry krásy a speciálně pro HD focení.

Makeup Group je distributorem unikátních amerických kosmetických značek v České republice a na Slovensku. Naše produkty zároveň nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a většina z nich je veganská. Pracujeme s profesionálními značkami , které jsou jedničkou na zahraničním trhu a jsou používané maskéry filmových hvězd pro přehlídky a magazínové foto. Použiváme je také během makeup kurzů, které nabízíme. Máte možnost proniknout za oponu profesionálního líčení, protože to nikdy nebylo tak snadné!

Exkluzivně pracujeme s Bodyography Professional Cosmetics (USA), BodyographySKIN, Prorituals, KETT Cosmetics (USA), BeautySoClean(Kanada), MrsHighbrow, SuperSponge. Jsme dovozce značek Levissime, Mesauda Milano,  Beauty Face, Bema Cosmetici, Laifen a dalšími. Zboží dovážíme přímo od výrobců.  

Naše filozofie

V Makeup Group žijeme rčením, že „krása je svědomitá“. Každý produkt, který je v našém obchodě k dispozici je vyvinut na bázi kvalitních vzorců a s použitím jen těch nejlepších ingrediencí.

Dobře víme, že složení je mnohem důležitější, než poutavé balení. Všechny naše výrobky jsou vytvořený na minerální bázi a obohaceny o vitamíny a antioxidanty, aby se vaše pleť a pleť vašich klientu cítila a vypadala nejlépe. Veškerá balení našich produktu jsou recyklovatelná pro snížení množství odpadů na skládkách.

Jsme si vědomí, že mnoho naších zákazníků jsou citlivé ke specifickým ingrediencím, někteří potřebují vědět zda se produkty vyrábí podle jejich životního stanoviska.

Z těchto důvodu je pro Makeup Group prioritou poskytování zároveň Gluten free a Vegan produktů. Jsme také hrdí na to, že všichni naši značky jsou cruelty-free a certifikovány PETA , totiž žádné výrobky nebyly testovány na zvířatech.

Nabízíme speciální věrnostní programy pro zákazníky, profesionály, salóny i kosmetické školy. Organizujeme individuální i skupinová školení, workshopy se zahraničními vizážisty, prezentace nových vyrobků a trendů či večírky pro stálou klientelu.