Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Dětský šampon “Sweet Bath” Bema Baby, 250 ml

    Zakoupením tohoto produktu získáte 38 věrnostních bodů !


  • Skladem

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Je to nejjemnější neutrální prostředek s trojím účinkem: perličková koupel, šampon (bez slz) a mýdlo k použití po každé výměně plenky. 

bEMA cOSMETICI

389,00 Kč
S DPH
Množství


S rýžovým škrobem, organickým olivovým olejem a sladkým mandlovým olejem

Praktické balení s dávkovačem. Je to nejjemnější neutrální prostředek s trojím účinkem: perličková koupel, šampon (bez slz) a mýdlo k použití po každé výměně plenky. Vyrobeno z přírodních pěnotvorných látek extrahovaných ze sladkého mandlového oleje, brambor, kukuřice a kokosu, zabraňuje dětským vyrážkám a podráždění pokožky a zanechává pokožku vlhkou a vyživenou, aniž by změnil její harmonickou rovnováhu. Neobsahuje SLS (bez lauryl sulfátu sodného). Při použití spolu s olejem „Tender Caress“ podporuje postupné odstranění vlasových šupinek, nenarušuje mastnou rovnováhu pokožky hlavy.

Hlavní složky: rýžový škrob, sladký mandlový olej*, extra panenský olivový olej*, neemový olej*, přírodní pěnidla (bez SLS/SLES), extrahovaný z mandlového oleje, brambor, kokosu a kukuřice a vitamín E.

* Produkty ekologického zemědělství

Jak používat:

JAKO MÝDLO: na navlhčenou houbičku nalijte malé množství ŠAMPONU „SWEET BATH“ a krouživými pohyby jemně masírujte dětskou pokožku a poté opláchněte.

JAKO ŠAMPON: naneste malé množství šamponu „SWEET BATH“ na vlhké vlásky dítěte a jemně masírujte konečky prstů a poté opláchněte.

JAKO BUBLINKOVÁ KOUPEL: do vany nalijte malé množství šamponu „SWEET BATH“.

Objem: 250 ml

Objem
250ml

Zatím žádné hodnocení zákazníků

Napište první recenzi tohoto produktu. !