Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Dětský vyživující a hydratační olej „Tender Caress“ Bema Baby, 125 ml

    Zakoupením tohoto produktu získáte 31 věrnostních bodů !


  • Skladem

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Lehký a zcela přirozený, ideální pro zvlhčení a výživu pokožky vašeho dítěte. Rychle a úplně se vstřebává. Používá se po koupeli, pomáhá pokožce znovu získat tonus a svěžest a zabraňuje vzniku nepříjemných pachů.

bEMA cOSMETICI

319,00 Kč
S DPH
Množství


S organickým olivovým olejem, neemem a sladkými mandlemi

Lehký a zcela přirozený, ideální pro zvlhčení a výživu pokožky vašeho dítěte. Rychle a úplně se vstřebává. Používá se po koupeli, pomáhá pokožce znovu získat tonus a svěžest a zabraňuje vzniku nepříjemných pachů. Hydratuje pokožku a zanechává ji obzvlášť hladkou a pružnou, neporušuje její fyziologické pH. Podporuje postupné odstranění vlasových šupinek, vhodný pro masáž miminek.

Hlavní složky: kokosový olej, sladký mandlový olej, extra panenský olivový olej*, sójový olej*, neemový olej*, vitamín E.

* Produkty ekologického zemědělství

Návod na použití: 

PRO DÍTĚ: naneste OLEJ na celé tělo a pokožku hlavy a jemně masírujte, dokud se úplně nevstřebá. Opakujte alespoň dvakrát denně v prvním týdnu a poté dvakrát týdně.

PRO MATKU V TĚHOTENSTVÍ: Olej je ideální pro masáž během těhotenství - břicha, prsa, stehna, i po těhotenství. Olej je ideální i pro masáž hráze. Po těhotenství podporuje zpětnou obnovu pokožky.

Doporučuje se v posledním trimestru těhotenství, pro masírujte prsa a okolí bradavek přírodní žínkou z konského vlasu, aby se připravili na kojení. Následně masírujte areoly prsou vždy krouživými pohyby malým množstvím OLEJE pro zvlhčení a výživu pokožky.

Objem
250ml

Zatím žádné hodnocení zákazníků

Napište první recenzi tohoto produktu. !