Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Hydratační makeup s rozjasňujícím efektem Mesauda Milano The Skin

    Zakoupením tohoto produktu získáte 72 věrnostních bodů !


  • Skladem

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

The SKIN Mesauda Milano je rozjasňující, zvlhčující makeup s ultralehkou texturou. Můžete si vybrat střední nebo silné krytí pomoci vrstvení, čímž získáte požadovaný efekt. Receptura s vysokou koncentrací vody z něj činí ideální volbu pro normální i suchou pleť.

729,00 Kč
S DPH
Odstín
Množství


The SKIN Mesauda Milano je rozjasňující, zvlhčující makeup s ultralehkou texturou. Můžete si vybrat střední nebo silné krytí pomoci vrstvení, čímž získáte požadovaný efekt. Receptura s vysokou koncentrací vody z něj činí ideální volbu pro normální i suchou pleť.

Vlastností make-upu je ochranný faktor proti slunci - SPF 15. Ochrana pleti před UV paprsky po celý rok zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, tvoření pigmentových skvrn a podle nejnovějších průzkumů v kosmetické oblasti vytváří ochranný štít proti škodlivým účinkům modrého světla z obrazovek počítačů a smartphonů. 

K dispozici v 6 barvách s teplými podtóny W a studenými podtóny C. 

  • Přirozené krytí Efekt druhé pleti
  • Efekt druhé pleti
  • Vysoká koncentrace vody pro intenzivní hydrataci pleti
  • Umožňuje vrstvení
  • Netestováno na zvířatech a VEGAN. Bez alkoholu, parabenu a parafínu. SPF15
  • Dermatologicky testováno.

Tipy

Před použitím protřepejte, aby došlo k dokonalému spojení fází (olejové a vodní), které se spojí, a odhalí produkt s homogenní strukturou.

Naneste několik kapek na hřbet ruky a pomocí štětců Stippling Brush nebo Buffing Brush naneste malé množství na tváře, nos, čelo a bradu, od středu směrem ke konturám obličeje a směrem ke krku, dokud nebude dosaženo požadovaného pokrytí. Dokončete vzhled aplikací pudru dle vašeho výběru. Pro přirozený efekt, můžete make-up nanášet konečky prstů nebo pomocí houbičky na make-up.

Nedoporučuje se nanášet přímo na obličej, protože je produkt velmi tekutý, mohl by zakapat oblečení.

Objem
30ml - 1 fl.oz.

Zatím žádné hodnocení zákazníků

Napište první recenzi tohoto produktu. !