Poslední komentáře

 • Jsem rada ze jsem si precetla tento clanek protoze mam aknozni plet a chtela...
  Jaja
  May 29, 2018
 • Dobrý den, děkuji za dotaz těžko říct takto na dálku, obecně platí, že pokud...
  makeupgroup
  Feb 19, 2018
 • Dobrý den Jak poznám jestli mám teplou nebo studenou pleť? děkuji
  Dana
  Feb 19, 2018
Certifikovaný kurz Dyōtics Brow Henna
Mesauda Milano kráse rozumí!
Mesauda Milano kráse rozumí!
Makeup Group
únor 08, 2022

Za značkou Mesauda se skrývá dlouhý proces naslouchání, pozorování, zkoumání, vytrvalosti a odhodlání. Značka se zrodila ze synergie tří bratrů Buaronů, vždy zvědavých a neustále hledajících nové výzvy.

Viktor Buaron je kreativním centrem společnosti, začínal doslova od nuly a neměl k dispozici žádné velké zdroje. Zdroje neměl, ale odvahu jít nad rámec standardů-ano. Měl chuť experimentovat a navrhnout kosmetickou značku, která aspiruje na myšlenku univerzální krásy a vzdaluje se stereotypů. 

 

Při budování značky se setkával s mnoha potíží, nevěděl, jak to dopadne, ale věřil, že jeho obchodní nápad je správný. Odhodlání, s kterým  se během těchto let do učení pustil, mu umožnilo odhalit vlastní talent. Talent k vyhledávání nejlepších vzorců a aktivních složek, pomocí kterých lze  navrhovat nové produkty. Po boku mu vždy stáli dva jeho bratři Amit a David, kteří jsou také aktivní součástí společnosti. Společně tvoří dokonalý kreativní tým. Tým, který má vkus, organizační a podnikatelské schopnosti.

Nejedná se o žádnou pohádku a značka Mesauda nebyla vytvořená pomocí mávnutí kouzelné hůlky. Je to o snu a touze splnit si ho. Victor si ho splnil především tím, se naslouchal sobě.

 

Amit je silnou a vůdčí osobností, která má výrazný podnikatelský talent, a proto se brzy stal generálním ředitelem společnosti.

David, nejmladší bratr, má na starosti administrativní a finanční řízení společnosti. Volba jména „Mesauda“ není náhoda. Mesauda v arabštině znamená „štěstí“. Vytrvalost, odhodlání a odvaha byly pro budování značky zásadní, ale štěstí musí každého z nás následovat.

Victor díky Mesauda dokázal odhalit svou kreativní povahu a samotná kreativita je jednou z hlavních hodnot značky.

Mesauda se svými produkty snaží být zdrojem inspirace pro všechny, kteří se nebojí vyjádřit svůj strach, své ambice a odhalit svou krásu.

 

Mesauda kráse rozumí!

Je schopna spojít umění estetiky s respektem k rozmanitosti a jedinečným vlastnostem každého.

Jedinečné nuance, inovativní textury najdete v každém produktu značky . Vše je implementováno pomocí technologií nejnovější generace, které zajišťují maximální výkon.

Mesauda je krása pro každého, kdo má odvahu se vyjádřit.

Zanechte komentář