Prodejna v Praze     |     Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč (84€)     |     Dovážíme zboží přímo od výrobců

Zavřít
Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)
  • Keratin Komplex Mrs. Highbrow Brow
  • Keratin Komplex Mrs. Highbrow Brow

Keratinový komplex na řasy a obočí Mrs. Highbrow Brow, 5ml

    Zakoupením tohoto produktu získáte 98 věrnostních bodů !


  • Skladem

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

Keratinová kúra, která hydratuje, obnovuje a chrání řasy a obočí, dodává vlaskům hladkost a lesk.

989,00 Kč
S DPH
Množství


Keratinový komplex

Keratinová kúra, která hydratuje, obnovuje a chrání řasy a obočí, dodává vlaskům hladkost a lesk.

  • Keratinová kúra na řasy a obočí
  • Pro profesionální a domácí použití

Síla keratinu

V důsledku procedury Lash Liftingu nebo Laminaci obočí, vnějších vlivů nebo líčení se procento keratinu v řasách a obočí může postupně snižovat. Pokud je tento poměr nevyvážený, chloupky slábnou, lámou se. Je proto důležité, abychom jim pomohli tento ztracený keratin doplnit. Uděláte to s unikátní kúrou na řasy a obočí Mrs.Highbrow Keratin Complex. 

Keratinový komplex Mrs.Highbrow pronikne do hloubky vlasů a krásně je vyplní. Kromě toho, že komplex opravuje strukturu chloupků, poskytuje jim další vrstvu ochrany, takže jsou méně náchylné k vnějším vlivům. Navíc vytváří dobrý základ pro ošetření řas nebo obočí. Například barva na obočí lépe přilne a bude jasnější. Vaši klienti si tak užijí výsledek laminace řas nebo barvení obočí déle.

Mrs.Highbrow Keratin Complex lze použít jak na řasy, tak na obočí. Můžete jej přidat jako standard k ošetření laminace obočí a Lash Liftingu nebo nechat klienty, aby si jej vybrali samostatně. 

Jak používat Mrs.Highbrow Keratin Complex

Keratin Complex lze použít po kroku 2 během laminace obočí. Aplikujte kartáčkem. Pokud si během laminace obočí barvíte i řasy, použijte po barvení Keratin Complex. Poté můžete provést krok 3- aplikaci výživujícího gelu.

Po kroku 2 v ošetření Lash Lift můžete použít Mrs.Highbrow Keratin Complex. Také během Lash Liftu použijte Keratin Complex po barvení. Naneste kartáčkem a nechte vsáknout. Poté můžete aplikovat krok 3- Kondicionační olej.

Keratinový komplex Mrs.Highbrow  je ideální volbou pro domácí použití pro milovnici barvení obočí, lash liftingu nebo laminování obočí.

Objem: 5ml

Objem
5ml.

Zatím žádné hodnocení zákazníků

Napište první recenzi tohoto produktu. !

Možná by se Vám mohlo líbit