Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)
  • Terapie na kruhy pod očima
  • Terapie na kruhy pod očima
  • Zlatý pohár  - Terapie na kruhy pod očima BodyographySKIN

Terapie na kruhy pod očima BodyographySKIN

    Cruelty Free Vegan Paraben Free Vyrobeno v USA Recyklace Gluten Free

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

1 080,00 Kč
S DPH
Množství


Revoluční péče, která poskytuje přesně to, co slibuje. Terapie proti kruhům a opuchnutí pod očima ( Under Eye Therapy) s vysoce koncentrovaným složením obsahuje maximální možnou dávku Haloxylu, jediné patentované látky, u níž byla vědecky prokázána schopnost potlačovat napuchnutí a tmavé kruhy pod očima způsobené stresem, únavou či genetikou.

Extrakty z okurky a zeleného čaje pomáhají zklidnit pokožku a zmírnit opuchnutí, a zároveň snižují pravděpodobnost propadu hladin kolagenu.

Peptidy a glycerin hydratují a zpomalují stárnutí pleti, přičemž udržují citlivou pokožku pod očima vyživenou.

Chladivý kuličkový aplikátor poskytuje luxusní a chladivý efekt, a díky kompaktnímu balení si tento přípravek můžete vzít kamkoli s sebou!

Pokyny k používání:

Aplikujte přípravek Under Eye Therapy na tmavé kruhy pod očima každé ráno a večer pro potlačení nežádoucího zabarvení a opuchnutí.

Zajímavosti a výhody:

  • Obsahuje složku Haloxyl
  • Chladivý kuličkový aplikátor
  • Vědecky ověřený účinek na opuchnutí a kruhy pod očima
  • Na kosmetickém veletrhu Interbeauty Prague 2016 přípravek Under Eye Therapy na tmavé kruhy pod očima získal Zlatý pohár za Inovativní produkt.

Hmotnost
6,15 g
Vlastnosti
Vegan, Gluten Free
Grade 
Slava
2018-03-06

Life Savior

This is a miraculous gel. Especially if you have a bit dry skin around your eyes like I have, then you cannot live without Under Eye Therapy. It's easy to carry even in your pocket and use it anytime, anywhere. Also if you work with TV or stage makeup, personally for me, it helps with dryness after taking away the makeup. Very much recommend this product of Bodyography and of course all organic and never tested on animals. I used a lot of products before, none helped, but this one is a true life savior. Thanks MakeUp Group.