Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Kolagenová hydrogelová maska na rty pro okamžitý vyhlazující efekt

  Cruelty Free Paraben Free Recyklace Gluten Free

  Zakoupením tohoto produktu získáte 7 věrnostních bodů !


 • Skladem

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Kolagenová hydrogelová maska na rty
Intenzivní maska na rty s kolagenovými peptidy vyrobená z 99,4% z aktivních přírodních ingrediencí

79,00 Kč
S DPH
Množství


Intenzivní maska na rty s kolagenovými peptidy vyrobená z 99,4% z aktivních přírodních ingrediencí

Proč mě potřebujete?
Přinášejí vám nerovnosti a mimické vrásky kolem úst bezesné noci? Pití brčkem nebo kouření tomu příliš neprospívá? Jsem tu pro vaši záchranu, abych vám dala rty, které vypadají smyslně, posílí pokožku a vyhladí vrásky. Jednoduše nádherné!


Jsem směsí speciálních přísad, které posilují vaši pleť, vyplňují vrásky a rty a obnovují váš krásný a mladistvý vzhled. Také se skládám ze dvou druhů kolagenu: mořského kolagenu, podobného bílkovinám, které uzavírají 70% vaší pokožky, aby byla tkáň silnější a flexibilnější, a peptidový kolagen, který okamžitě vyhladí a zvlhčí vaši pokožku a vyplní vrásky. Chcete to vyzkoušet?

Účinek:

 • zjemňuje linie a vrásky
 • vyplňuje textury v pleti
 • hluboce hydratuje

Jak aplikovat:

Otevřete sáček a vyjměte masku v séru z balení. Naneste masku na oblast rtů a nechte ji působit 20-30 minut. Relaxujte. Po odstranění masky jemně vklepejte zbývající sérum do rtů a promasírujte je. Neaplikujte žádný krém.

VLASTNOSTI A VÝHODY

 • Netestováno na zvířatech
 • 100 % organické a biologicky rozložitelné
 • 99,4% z aktivních přírodních ingrediencí
 • Silně koncentrované složení
 • Vhodné pro vegany
 • Vyrobeno v EU

Četnost použití: Používejte v průběhu 48 hodin po otevření

Věděli jste, že hydrogel dokáže absorbovat až 400x více vody, než je jeho vlastní hmotnost? Věděli jste, že pouze přírodní hydrogel může přijmout kapalinu zpět? Z tohoto důvodu je většina kosmetických hydrogelů pouze ve formě hydrogelů, ale nefungují.
Zavazujeme se, že vám poskytujeme přírodní kolagenový hydrogel. Kolagenový hydrogel je jedním z nejlepších promotorů (tj. chemická látka, jež zvyšuje aktivitu katalyzátoru) absorpce vůbec. Díky technologii horkých krystalů, která pracuje s teplotou vaší pokožky, otevírá póry, transportuje aktivní složky hluboko do pokožky a obnovuje kožní bariéru. Hlavním účinkem kolagenového hydrogelu beautyface je obnovení struktury pokožky a doplnění ztráty kolagenových proteinů v důsledku procesu stárnutí. Ztráta kolagenu v pleti má totiž za následek tenčí, méně pružnou pokožku a vrásky.

Hmotnost
8 g / 0,28 oz
Vlastnosti
Gluten Free, Vegan

Zatím žádné hodnocení zákazníků

Napište první recenzi tohoto produktu. !