Pravidla

Pravidla a podmínky účastí na kurzech v Makeup Group

PŘIHLÁŠKA A REZERVACE MÍSTA NA KURZŮ

Přihlásit se na jakýkoliv kurz je možné elektronicky na naších webových stránkách www.makeupgroup.cz . Po odeslání přihlášky Vám bude rezervováno místo na kurzu. Potvrzení o přijetí obdržíte do 24 hodin na uvedený e-mail.

 

ÚHRADA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Rezervační poplatek (záloha kurzovného) ve výši Kč 1500,- je splatný do 7 dnů od zaslání přihlášky. Přijetím Vaší platby je rezervace místa na kurzu potvrzena, potvrzení obržíte také na Váš email. Pokud platbu neobdržíme do doby splatnosti faktury rezervace kurzu se automaticky ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít následující možnosti :

  • Úhradou v hotovosti v Makeup Group, Křižíkova 477/119, Praha 8-Karlín
  • Bankovním převodem na náš účet : 2800176847/2010
    Pro zahraniční platbu: IBAN: CZ0220100000002800176847 / SWIFT: FIOBCZPPXXX

Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

  • Platební kartou v místě konání kurzu

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Makeup Group z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude  vypsat náhradní termín kurzu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 14 dní před zahájením kurzu a máte již zaplacen celý kurz, vrátíme Vám 85% z celé uhrazené částky. 15%-ní záloha je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 7 dní před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací.