Pravidla

Pravidla a podmínky účasti na kurzech v Makeup Group

PŘIHLÁŠKA A REZERVACE MÍSTA NA KURZU

Přihlásit se na jakýkoli kurz je možné elektronicky na našich webových stránkách www.makeupgroup.cz .  Po odeslání závazné přihlášky Vám bude rezervováno místo na kurzu. Potvrzení o přijetí obdržíte do 24 hodin na uvedený e-mail.

ÚHRADA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Rezervační poplatek (záloha kurzovného) ve výši Kč 1500,- je splatný do 7 dnů od zaslání závazné přihlášky. Přijetím Vaší platby je rezervace místa na kurzu potvrzena, potvrzení obdržíte také na Váš e-mail. Pokud platbu neobdržíme do doby splatnosti faktury, rezervace kurzu se automaticky ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzu můžete využít následující možnosti:

  • Úhradou v hotovosti v Makeup Group, Křižíkova 477/119, Praha 8-Karlín
  • Bankovním převodem na náš účet : 2800176847/2010
    Pro zahraniční platbu: IBAN: CZ0220100000002800176847 / SWIFT: FIOBCZPPXXX

Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

  • Platební kartou v místě konání kurzu

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Makeup Group z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude vypsán náhradní termín kurzu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 14 dní před zahájením kurzu a máte již zaplacen celý kurz, vrátíme Vám 85% z celé uhrazené částky. 15%-ní záloha je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 7 dní před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací.

Z důvodů nepředvídatelné události nebo nemoci ze strany účastníka kurzu je možné termín odložit pouze jednou. Pokud svoji účast na kurzu budete chtít zrušit, záloha je nevratná.