Air Brush

Airbrush líčení jako vyšší stupeň umění
EnglishSwitch to English version

Dvoudenní kurz Kett Airbrush Vám umožní zdokonalit vaše make-up umění. Staňte se mistrem líčení. Kurz Kett Airbrush zdokonalí Vaše profesionální schopností a dovednosti v oblasti airbrush make upu a zvýší jejich úroveň na “pokročilého profika”! Naučte se metodu líčení opravdových odborníků!

LÍČENÍ JAKO VYŠŠÍ STUPEŇ UMĚNÍ

Láká vás tajemství líčení pro profesionální účely? Zajímáte se o foto, svatební, divadelní a nebo filmový make-up? Úspěšně jste absolvovali základní kurz líčení a chcete pokračovat dál? Kurz Kett Airbrush je přesně pro Vás. Exkluzivní technika nanášení make-upu, určena pro všechny, kteří líčení berou opravdu vážně! Tato technika umožňuje kreativní využití a naprosto oslňující výsledky, které vydrží! Naučte se kombinovat klasický způsob líčení s moderní technikou Airbrush, která skýtá tolik možností přesné a zároveň rozmanité aplikace! Účastí na tomto kurzu získáte kompletní znalosti a zkušenosti s air brush technikou, které pak můžete samostatně rozvíjet. Tento způsob líčení je omezen pouze šíří vaší fantazie!

PROČ JSOU KURZY AIRBRUSH JEDINEČNÉ?

Škola Airbrush Make-up od Kett Cosmetics patří mezi tři nejlepší a nejuznávanější školy na světě. A právě MakeupGroup  je jediná škola v České republice se specializací na HD Beauty Airbrush make-up. Získáváte jedinečnou možnost se tuto techniku naučit pod taktovkou zkušené lektorky s více než třináctiletou praxí Eleny Bassarab, která absolvovala kurz aplikace Airbrush pod vedením samotné zakladatelky společnosti Kett Cosmetics Sheily McKenna.

CO SE V KURZU AIRBRUSH NAUČÍTE?

Během kurzu si osvojíte principy práce s Airbrush, naučíte se správně v HD kvalitě aplikovat tóny na obličej. Jde o ideální kombinaci teorie a praxe. Tento kurz se zabývá prací s pletí, kterou si pak budete moci natrénovat nejen na face chartech, ale také na modelkách (s možností vyzkoušet líčení přímo na sobě). Kromě líčení a konturování pleti se budete také věnovat nanášení tvářenky a korekci očí, aplikaci stínů a detailnímu propracování dokonalého dramatického looku. Zjistíte, že i make-up dokáže být ve formátu 3D.Celý kurz je koncipován tak, aby se k Vám dostalo maximum informací a zkušeností, které můžete hned aplikovat.

Kurz Airbrush zahrnuje:

  • Základy a kroky Airbrush aplikace
  • Správné určení textury pleti (jak skrýt nedokonalosti s minimálním použitím kosmetických prostředků), pravidla míchání barev a výběr textur.
  • Technika aplikace Airbrush od Kett Cosmetics
  • Podrobné propracování obličeje
  • 3D modelování
  • Líčení oči
  • Správné pořadí při aplikování

Po absolvování kurzu se budete hravě orientovat nejen v aplikaci, ale i správném použití, čištění a údržbě veškerého vybavení, make-up produktech, a také se o ně naučíte správně pečovat a vybírat vhodné produkty pro různé příležitostí.

Veškeré potřebné materiály vám budou k dispozici po dobu celého školení (originální kosmetika, štětce a další potřeby). Naše výrobky můžete v případě zájmu během kurzu koupit. Po  absolvování kurzu obdržíte Mezinárodní certifikát Kett Cosmetics.

Školení trvá 2 dny od 10 do 18 hodin (s polední přestávkou).

Velkou výhodou kurzu je nízký počet účastníků, zpravidla 2-3 účastníci, takže máte garantován osobní přístup. Kurz je vhodný pro účastníky se znalostí aplikace běžného make-upu (doporučujeme kurz BASIC+, PROFI).

Cena: 6500 Kč

Termin: Dočasné pozastavení výuky

Ohledně volných termínů nás prosím kontaktujte na náš email info@makeupgroup.cz

Přihlaste se na kurz již dnes!

Staňte se mistrem líčení v technice Airbrush. Kurz Kett Airbrush zdokonalí Váše profesionální schopností a dovednosti v oblasti airbrush make upu a zvýší jejich úroveň na pokročilou.