Basic+

Vydejte se na cestu úspěšného
profesionálního vizážisty
LÍČENÍ JAKO VYŠŠÍ STUPEŇ UMĚNÍ

Láká Vás profese vizážisty či vizážistky? Chcete proniknout do tajů této inspirativní práce? Nabízíme rozsáhly kurz BASIC+   pro všechny uchazeče, které tento obor zajímá. Kurz Vás od úplného začátků provede tajným světem make-upu a krásy, naučíte se ty nejžádanější  typy líčení salónových krásek. Budete se hravě orientovat v denním, večerním a svatebním líčení. Nezáleží na tom, zda bude jen pro Vaše osobní potřeby a potěšení či pro úspěšné rozjetí freelance kariéry vizážisty. Tento kurz rozšíří znalostí, které můžete uplatnit i v dalších oborech, souvisejících s krásou či designem, například v kosmetice či kosmetologii.

Jak se stát z nejistého začátečníka úspěšným profesionálem? Máme recept! Náš kurz Vám poutavou formou slovní a praktické kombinace předá veškeré důležité znalosti a informace.  Malé skupiny 4-6 studentů jsou garancí osobního přístupu školitelů.

Kurz BASIC+  Vás naučí být umělcem. Make-up art je pojem na rozhraní běžné denní líčící rutiny a opravdového umění. Profesionální techniky a postupy učiní z obličeje, na který make-up aplikujete, dokonalé umělecké dílo.

Co se během kurzu naučíte:
  • Základy hygieny při práci, která je nezbytnou součástí každého profesionála
  • Práce s jednotlivými vizážistickými pomůckami a jejich údržba, abyste s nimi mohli dlouho a kvalitně pracovat
  • Příprava jednotlivých typů pleti před líčením, aby make-up dokonale seděl
  • Výběr správných produktů pro jednotlivé typy a barvy pleti je zásadní
  • Detailní korekce pleti, protože krása je skrytá v detailech
  • Práce a korekce jednotlivých částí obličeje – pro dokonalé umělecké dílo
Další obsah kurzu:
  • Barevná typologie
  • Denní líčení
  • Večerní líčení
  • Svatební make-up
  • Základy foto make-upu
  • Psychologie práce s klienty, protože důležitý je nejen výsledek, ale také spokojenost zákazníka

Tento make-up kurz obsahuje jak teoretickou, tak praktickou část a je pořádán v kompletně vybaveném výukovém středisku. Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte Certifikát Makeup Group, a fotografie závěrečných prací určené do portfolia, které pomůže okamžitě rozjet vaši kariéru. Navíc ještě získáte speciální bonus: profi členskou kartu Makeup Group Membership. S touto kartou máte nárok na slevu na prodejně pro profesionální vizážisty a slevy na workshopy, které se pravidelně konají u nás v Makeup Group.

Délka kurzu je 45 hodin (5 dní) + závěrečná zkouška, kde budete moci předvést své nově nabyté umění a vytvořit si vlastní portfolio. V průběhu kurzu není třeba žádných vlastních pomůcek, kompletní výbava bude k dispozici.

Průběh kurzu:
  1. den – Výběr štětce a kosmetiku, seznámení se s nástroji a materiály. Teorie hygienických norem.
  2. den – Tónování a korekce: typy a aplikace základních tónovacích prostředků a korektorů. Různé techniky korekce kontur obličeje a aplikování tvářenek.
  3. den – Korekce a stínování oka, korekce rtů, základní pravidla denního líčení.
  4. den – Základy líčení tužkou, specifika a pravidla večerního líčení, technika kouřových oči a linkování, důrazy a akcenty v make-upu.
  5. den – Kánony svatebního líčení (tradice a klasika), základy foto a video make-upu.
  6. den – Zkouškový den (ústní a písemné dotazy, praktické úkoly na modelkách, focení).

Školení probíhá o víkendech od 10 do 18 hodin s přestávkou.

Jistě víte, že nedílnou součásti práce každého vizážisty je make up stylistika. Po absolvování základního kurzu Basic+ máte možnost rozšířit svoje znalosti v teto oblasti, doporučujeme speciální kurz make up Stylist.

Vydejte se na cestu úspěšného profesionálního vizážisty, náš kurz bude tím nejlepším krokem vpřed, jak zvládnout vstup na tento specifický pracovní trh se znalostmi a zkušenostmi, díky kterým se neztratíte.

Cena: 11900 Kč

Termin: Dočasné pozastavení výuky

PŘIHLASTE SE NA KURZ JIŽ DNES!

Zahajte svou dobrodružnou cestu do světa odborníků- absolvujte fundamentalní kurz líčení v Makeup Group.