Makeup Stylist

iconic. runway. foto. Video
Kurz líčení pro pokročilé STYLIST

Kurz líčení STYLIST je určený pro pokročilé vizážisty, kteří již absolvovali základní kurz Basic+ nebo jíný rekvalifikační kurz a chtějí rozšířit nejen své znalosti  ale i poskytované služby. Postupné vzdělávání je důležité na cestě za dokonalým líčením.

Make-up kurz STYLIST se zaměřuje na profesionální líčení, jehož absolvováním získáte povědomí o stylech a směrech vizážistického umění, naučíte se teorii a rovnou využijete svoje znalosti v praxi. Vyzkoušíte foto a video make-up včetně tzv. runway make-upu.

Rozšiřte své umění a znalosti v pokročilém kurzu, který nabízí to, co by každý kvalitní makeup-stylista považuje za samozřejmnost. Součástí kurzu je i Iconic make-up, který je nutností pro práci každého vizážisty. Exkluzivně během vyučovacích hodin nebudete ve styku pouze s jedním make-up lektorem, ale hned s několika profesionály, kteří v oblasti krásy úspěšně působí a patří ke špičkám nejen české, ale i zahraniční make-up scény. Naučte se profi make-up od těch nejpovolanějších!

Náplň kurzu – co můžete očekávat?

V průběhu kurzu na vás čeká mnoho zajímavých informací a možnost si vše vyzkoušet přímo na místě. Teorie, pozorování a poté praktická aplikace ve speciálně vybaveném profesionálním studiu. Na tohle všechno se můžete těšit v make-up království společnosti  MakeupGroup. Jeden  vyučovácí den  bude věnován zkoušce. Během ni každý absolvent kurzu dostane jedinečnou šanci předvést své nově nabyté umění a může zahájit tvorbu svého profesionálního portfolia.

Program kurzu:
  • 1- 3. den – Styly a směry od začátku 20. století po současnost
  • 4 den – Runway make-up.
  • 5 den – Foto a video make-up, příprava na zkoušku.
  • 6 den – Zkouška (teoretická písemná část a praktický úkol s modelkami, focení)

Kromě získaných znalostí a zkušeností po úspěšném absolvování zkoušky a splnění všech studijních požadavků obdržíte Certifikát MakeupGroup: Make-up Stylist. K tomu navíc získáte speciální bonus – profesionální členskou kartu MakeupGroup Membership, která poskytuje slevu na prodejně potřeb pro vizážisty a slevy na přednášky a workshopy, které se pravidelně konají v MakeupGroup.

Kurz se provádí v malých skupinách, 4-6 účastníků. Veškeré potřebné materiály vám budou k dispozici po dobu celého školení (kosmetika, štětce a jiné). Školení probíhá od 10 do 18 hod. s polední přestávkou. Celkem kurz sestává ze 45 akademických hodin (včetně praktické části) + den zkoušky

Cena kurzu:  11900 Kč

Termin: Dočasné pozastavení výuky

PŘIHLASTE SE NA KURZ JIŽ DNES!

Rozšířte spektrum svých dovednosti v oblasti make-upu, líčení a služeb. Naučte se u nas v Makeup Group stylizaci makeupových „looků“.