Profi

Staňte se odborníkem!
Kurz profesionálního líčení PROFI

Sníte o úspěšné kariéře profesionálního vizážisty? Představujete si, jak z obálky časopisu, výstavy, divadelní scény či filmu se usmívá modelka s líčením, které jste vytvořili? Vaše odpověď je ano? Pak právě pro Vás je určen tento  kurz profesionálního líčení. Po absolvování se budete lehce orientovat v jednotlivých stylech a trendech moderního líčeni a uspokojite představy i toho nejnáročnějšího klienta. Jednoduše řečeno se stanete odborníkem!

Garantujeme výsokou kvalitu, kterou jen těžko budete hledat jinde. Kurz PROFI je obsahlý a důkladný kurz, který zahrnuje nejen základní makeup techniky, ale i informační blok o stylistice, foto, video a runway makeupu. Po absolvování tohoto kurzu se budete cítit sebejistě ve světě líčení a profesionální krásy i v případě, že jste v něm nováčkem. Tento kurz je ideální příprava pro vstup do velkého světa krásy!

Náplň kurzu – co můžete očekávat?

Během kurzu se naučíte důležité techniky z nejrůznějších make-up oblastí, od klasických typů líčení, jako je společenské líčení, svatební, beauty make-up až po ikonický LOOK (dobový, historický make-up), také fotografické líčení a líčení módních přehlídek. Protože každé líčení má svá specifika, která odborník musí znát.

Kurzem vás provedou naši zkušení lektoři, kteří úspěšně působí v oblasti krásy a patří ke špičkám nejen české, ale i zahraniční  make-up scény. V průběhu kurzu na vás čeká mnoho informací, možností je vyzkoušet v praxi a spousta zajímavostí.  Program je sestaven tak, aby se teoretická část střídala se vzrušující praxí. Vše probíhá ve speciálně zařízeném make-up studiu, které je maximálně přizpůsobeno potřebám profesionálů při líčení.

Program kurzu:
  1. den – Uspořádání práce vizážisty (nástroje a materiály, výběr štětců a kosmetiky), hygienické návyky, dějiny líčení.
  2. den – Svět tónování a korekce, typy a aplikace základních tónovacích prostředků a korektorů. Různé techniky korekce kontur obličeje a aplikování tvářenek.
  3. den – Korekce a stínování očí, korekce rtů, základní pravidla denního líčení.
  4. den – Základy líčení tužkou, specifika a pravidla večerního líčení, technika kouřových očí a linkování, důrazy a akcenty v make-upu.
  5. den – Kánony svatebního líčení (tradice a klasika), základy foto a video make-upu.
  6. den – Podmínky pro vytvoření dokonalého obličeje, jeho proporce, beauty make-up.

7., 8. a 9. den – Dobový make-up, styly a směry počínaje 20. stoletím až do dnešního dne.

  1. den – Líčení módních přehlídek, příprava na zkoušku.
  2. den – Zkouškový den (ústní a písemné dotazy, praktické úkoly na modelkách, focení), kde budete mít možnost předvést to, co jste se v kurzu naučili a vytvořit první strany vašeho profesionálního portfolia, které je základem každého profesionála.

Po úspěšném absolvování zkoušky a splnění všech studijních požadavků od nás dostanete Certifikát MakeupGroup. Navíc od nás získáte speciální bonus: profi členskou kartu MakeupGroup Membership, se kterou máte nárok na slevu na prodejně pro profesionální vizážisty a slevy na workshopy, které se pravidelně konají u nás, v MakeupGroup. To vše získáte v rámci tohoto kurzu!

Kurz probíhá v malých skupinách 4-6 účastníků. Veškeré potřebné materiály vám budou k dispozici po celou dobu školení (kosmetika, štětce a další). Ty také bude možné poté zakoupit.

Školení probíhá od 10 do 18 hod. s přestávkou na oběd. Celkem 90 hodin + zkouška (včetně praktické části).

Cena: 19900 Kč

víkendové studium ( 10 dnů, sobota, neděle )

16.06-21.07.2018 10.00-18.00 ( 22.07.2018 – zkouška)

11.08-15.09.2018 10.00-18.00 ( 16.09.2018 – zkouška)

_W9A2562
_MG_8679

Přihlaste se na kurz již dnes!

Pro pohodové nastartování sve kariéry si vyberte nejžádanější kurz naších studentů.