Self Makeup

Aby výsledek byl okouzlující

Staňte se odborníkem vlastního líčení!

Naučíme Vás během 2denního kurzu, jak změnít pohled na líčení!

Líčíte se léta stejným způsobem nebo se vám naopak nedaří dosáhnout uspokojivého výsledku či se chcete dozvědět o nových moderních trendech? Nevíte, na co se používají různé druhy štětců nebo k čemu slouží podkladová báze a proč ji používat?

Jak pracovat s kvalitní kosmetikou, bez čeho se neobejdete a jakých chyb se vyvarovat, to vše vás naučíme během 2denního kurzu osobního líčení SELF MAKEUP.

Kurz pro každou dívku či ženu, která si chce osvojit správnou techniku vlastního líčení a za každé situace vypadat dokonale. Kurz je nastaven tak, aby vysvětlil základy líčení a zároveň nenudil ani pokročilé uživatelky, které často mají  jen teoretickými znalosti, ale jen malo je v praxi využívají . Kurz sebelíčení  pomůže přizbůsobit veškeré získané znalosti přesně  Vášemu typu obličeje.

Co se na kurzu naučíte?

  1. Správná péče o pleť

– masážní linie

– příprava pleti před líčením

  1. Výběr štětců: jak a s čím začít?
  2. Hygiena při líčení

– čištění štětců

– dezinfekce líčidel

  1. Jak správně vybrat kosmetické přípravky
  2. Základy konturingu, nanášení rozjasňovače a tvářenky
  3. Získáte dovednosti o tom, jak se poradit s denním, večerním a kouřovým líčením

– výběr správného odstínu a typu make-upu

– jak zvolit správný tvar obočí

– aplikace očních stínů

– aplikace očních linek

– efektivní způsob líčení rtů

– výběr správného odstínu produktu na večer

– fixace make-upu

Teoretické znalosti budou doprovázené praxí, které věnujeme většinu času. Získáváte možnost se naučit pod taktovkou zkušené lektorky. Kurzu Vás provede zahraniční vizážistka a kosmetička s čtrnáctiletou praxí v oboru, zakladatelka školy líčení Makeup Group Elena Bassarab. Školitelka pro americké značky Bodyography Professional Cosmetics a Kett Cosmetics pro Česko a Slovensko, Autorizovaná osoba rekvalifikačních profesionálních kurzu líčení v Praze.

Kurz Vám umožní se na sebe podívat jinak, objevit v sobě  nové tvůrčí schopnosti a zcela možné i vizážistické nadání. Výsledkem bude nádherný profesionální make-up a Vaše spokojenost. Sama si budete splňovat roli modelky ,všechno si postupně vyzkoušíte a stanete se odborníkem vlastního líčení!

Kurz se koná ve speciálně zařízeném a kompletně vybaveném studiu, k dispozici jsou veškeré potřebné profesionální materiály. Kosmetika a štětce budou zapůjčené na celou dobu kurzu. Získáte také možnost si tyto pomůcky a další potřebné materiály zakoupit. Během kurzu budete pracovat s kvalitní kosmetikou Bodyography, Kett Cosmetics. Veškeré materiály a produkty jsou  pečlivě dezinfikovány  a čištěny prostředky značky BeautySoClean přímo ve studiu. Naš lektor Vám během kurzu  bude vždy na dosah rukou a také pomůže sestavit a doplnit Vaši kosmetickou taštičku.

Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.

Káva, čaj a voda jsou k dispozici zdarma.

Kurz probíhá v malých skupinách 4-6 účastníků.

Délka kurzu je 2 dny (6 hodin denně).

Cena: 5900 Kč

Termín:

Dočasné pozastavení výuky

Self
Self 2

PŘIHLASTE SE NA KURZ JIŽ DNES!

Podívej se na sebe zcela jinak, získejte potřebné a užitečné dovednosti. Zjistěte, jak každý den vypadat úchvatně.