Self Makeup

Aby výsledek byl okouzlující

Každá žena a dívka občas ráda používá make-up. Bohužel ale není příliš možností se naučit  jeho kvalitní základy a dosáhnout přirozeností. Právě proto jsme vytvořili  osobní kurz líčení SELF MAKEUP. Kurz pro každou dívku či ženu, která si chce osvojit správnou techniku vlastního líčení a za každé situace vypadat dokonale.

Líčíte se léta stejným způsobem nebo se vám naopak nedaří dosáhnout uspokojivého výsledku či se chcete dozvědět o nových moderních trendech? Jak pracovat s kvalitní kosmetikou, bez čeho se neobejdete a jakých chyb se vyvarovat, to vše vás naučíme během 3denního kurzu, který vám změní pohled na líčení!

Nevíte, na co se používají různé druhy štětců nebo k čemu slouží podkladová báze a proč ji používat? Kurz je nastaven tak, aby vysvětlil základy líčení a zároveň nenudil ani pokročilé uživatelky, které často mají  jen teoretickými znalosti, ale jen malo je v praxi využívají . Kurz pomůže přizbůsobit veškeré získané znalosti přesně  Vášemu typu obličeje.

Co se na kurzu naučíte?
  • Pravidla přípravy pleti před líčením.
  • Získáte dovednosti o tom, jak se poradit s denním, večerním a kouřovým líčením.
  • Určíme správný barevný typ, a jaké barevné odstíny vám sluší nejvíce.
  • Uvedeme do pořádku vaši kosmetickou taštičku.
  • Naučíme se vybírat kosmetické přípravky a štětce a také o ně správně pečovat.

Teoretické znalosti budou doprovázene praxí, které věnujeme většinu času. Kurz Vám umožní se na sebe podívat jinak, objevit v sobě  nové tvůrčí schopnosti a zcela možné i vizážistické nadání. Výsledkem bude nádherný profesionální make-up a Vaše spokojenost. Sama si budete splňovat roli modelky ,všechno si postupně vyzkoušíte a stanete se odborníkem vlastního líčení!

Kurz se koná ve speciálně zařízeném a kompletně vybaveném studiu, k dispozici jsou veškeré potřebné profesionální materiály. Kosmetika a štětce budou zapůjčené na celou dobu kurzu. Získáte také možnost si tyto pomůcky a další potřebné materiály zakoupit. Během kurzu budete pracovat s kvalitní kosmetikou Bodyography, Kett Cosmetics. Veškeré materiály a produkty jsou  pečlivě dezinfikovány  a čištěny prostředky značky BeatySoClean přímo ve studiu. Naš lektor Vám během kurzu  bude vždy na dosah rukou a také pomůže sestavit a doplnit Vaši kosmetickou taštičku.

Kurz probíhá v malých skupinách 4-6 účastníků.

Délka kurzu je 3 dny (4 hodiny denně).

Cena: 4900 Kč

Termin:

29-31.05.2018 18.00-22.00

04-06.06.2018 10.00-14.00

03-05.07.2018 10.00-14.00

07-09.08.2018 10.00-14.00

123
2222

PŘIHLASTE SE NA KURZ JIŽ DNES!

Podívej se na sebe zcela jinak, získejte potřebné a užitečné dovednosti. Zjistěte, jak každý den vypadat úchvatně.

_DSC7000
_DSC7004