Workshop amerického vizážisty Mykela Rennera v Praze, 2019

Datum události:Listopad 02, 2019

Čas:09.00 - 12.00 - Teoretická a ukázková část

13.00 - 16.00 - Praxe na modelkách (první skupina)

17.00 - 20.00 - Praxe na modelkách (druhá skupina)

Místo konání:Škola líčení Makeup Group: Křižíkova 477/119

Navigovat

Sdílet: /
/

Workshop amerického vizážisty Mykela Rennera v Praze, 2019

 

Snili jste o výuce od slavného zahraničního TOP make-up artisty?

Nyní kvůli tomu nemusíte letět do New Yorku. Jeden z týmu Pat McGrath, přední vizážista celebrit a módních přehlídek celého světa totiž přilétá tento podzim k Vám!

Vám exkluzivně přivážíme TOP vizážistu Mykela Rennera. Pod jeho vedením máte možnost zúčastnit se praktického workshopu.
Mykel Renner má více než 20 letou zkušenost v kosmetické a beauty branži. K jeho zákazníkům patří takové hvězdné celebrity jako Linda Evangelista, Alicia Keys, Natalia Vodianova, Jennifer Hudson, Aerosmith, Michelle Rodriguez, Zoe Kravitz, Sophie Turner.
Mykel spolupracuje se značkami Ralph Lauren, Giorgio Armani, Motorola a Urban Decay.
Mykel je už dlouhá léta členem týmu Pat McGrath, je zapojen do natáčení a přípravy módních přehlídek v New Yorku a po celém světě. Mykel spolupracuje s jinými make-up umělci jako Val Garland, Peter Phillips, Frenses Hathaway, Diane Kendal, Gucci Westman, Charlotte Tilbury, Sharon Dausett Billy B, Kabuki a James Kaliardos. Mykel se podílel na přípravě módních přehlídek pro špičkové značky a módní domy jako Dior, Valentino, Versace, Versus, Gucci, Yohji Yamamoto, Dolce & Gabbana, John Galliano, Viktor & Rolf, Comme des Garçons, Givenchy, Paco Robanne, Louis Vuitton, Prada, Miu Miu, Oscar de la Renta, Thierry Mugler, Donna Karan, Bottega Veneta, Balenciaga, Ferragamo, Jil Sander, Stella McCartney, Lanvin, Nina Ricci, Giorgio Armani, Loewe, Y-3. Práce Mykela publikovali ve Vogue, 10, L’Officiel Homme, Elle a Grazia.

Představujeme zcela nový program workshopu! Mykel Renner předvede na modelce 2 druhy líčení.
1. líčení: vkusný glam glow make-up, který lze přizpůsobit na večerní nebo svatební líčení. Navíc je to efektní foto make-up
2. líčení: crazy runway look – barevný umělecký look od Mykela, který ve Vás vzbudí umělecké cítění a motivuje v nových směrech líčení.

Harmonogram workshopu od Mykela Rennera:
09.00-12.00 Teoretická část + ukázka 2 makeup-looků od Mykela
12.00-13.00 Přestávka na oběd
13.00-16.00 První skupina. Praxe na modelkách pod osobním vedením Mykela Rennera, předání certifikátu.  (Modelku je nutné si zajistit)
17.00-20.00 Druhá skupina. Praxe na modelkách pod osobním vedením Mykela Rennera, předání certifikátu. (Modelku je nutné si zajistit)

Máte 2 možnosti jak se zúčastnit:

1. možnost: (Základní program) pouze teoretická část + ukázka 2 líčení, cena 6900 Kč
2. možnost: (Celý workshop) teoretická část + ukázka 2 líčení + praxe na modelkách pod osobním vedením Mykela Rennera, předání certifikátu. Cena 10500 Kč

Způsoby platby:
– Bankovním převodem na účet 2400176847/2010, do poznámky pro příjemce uveďte svoje celé jméno a napište o jakou část workshopu (nebo celý workshop) máte zájem . Prosím, uvádějte Vaše celé jméno (respektive jméno účastníka workshopu ), je to důležité, aby mohla být platba správně napárována.
– Hotově ve škole Makeup Group (máme otevřeno ve všední dny od 10.00 do 18.00 s polední přestávkou od 12.00 do 13.00)
Záloha, kterou platíte pro rezervaci místa, je nevratná.

Na workshopu platí zasedací pořádek dle data příchozí platby – od míst v prvních řadách až po poslední (rezervace je tedy platná až po obdržení platby). Po platbě obdržíte informační email s pořadovým číslem.

K dispozici bude velká televize, na které se bude promítat Mykelova práce.

Workshop bude překládán do českého jazyka.

K dispozice bude profi fotograf (1 profi fotka do portfolia)

Upozorňujeme, že kapacita praktické části workshopu je omezena.

Místo konání  škola líčení Makeup Group: Křižíkova 119, Praha 8 – Karlín

Návštěva vizážisty takové úrovně je opravdu jedinečná, proto nepropásněte svou šanci a přihlaste se ještě dnes!

Těšíme se na Vás, tým Makeup GroupPŘIHLASTE SE NA WORKSHOP JIŽ DNES!

Rozšířte spektrum svých dovednosti v oblasti make-upu, líčení a služeb