Prodejna v Praze     |     Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč (84€)     |     Dovážíme zboží přímo od výrobců

Zavřít
Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)
  • Bahenní krém na tělo Bema Bio, 250ml

Bahenní krém na tělo Bema Bio, 250ml

    Zakoupením tohoto produktu získáte 59 věrnostních bodů !


  • Skladem

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

Použití sady Cell-Program přispívá k přirozené eliminaci přebytečných tekutin, znovu aktivuje a zlepšuje mikrocirkulaci díky vysoké účinnosti a funkčnosti kosmetických aktivních složek obsažených ve všech třech produktech, které lze synergicky kombinovat.

bEMA cOSMETICI

599,00 Kč
S DPH
Množství


Použití sady Cell-Program přispívá k přirozené eliminaci přebytečných tekutin, znovu aktivuje a zlepšuje mikrocirkulaci díky vysoké účinnosti a funkčnosti kosmetických aktivních složek obsažených ve všech třech produktech, které lze synergicky kombinovat. Za pouhých 14 dnů bude vaše pokožka více tonizovana, pružnější, hladší a dobře hydratovaná. Tělový bahenní krém přispívá k přirozenému obnovení tvaru vašeho těla!

Pro prevenci a boj s nedokonalostmi souvisejícími s celulitidou doporučujeme používat sadu Cell-Program v kombinaci se zdravým životním stylem: vyvážená strava, cvičení a omezení alkoholu, kouření a stresu.

Návod k použití: Dostatečné množství Bahenního krému rozetřete tak, aby pokryl postižené místo (hýždě, vnitřní a vnější stehna až nad kolena). Vrstva naneseného produktu musí být silná cca 1 mm (cca 60 ml pro aplikaci na obě nohy).

Po nanesení přípravku ošetřovanou oblast pokryjte Bemapants. Bemapants byly speciálně vytvořený tak, aby se přizpůsobily každému typu ženy: pro úpravu je roztrhněte podél tečkované čáry a použijte jako pásek, utáhněte v pase a zajistěte, aby dobře přilnuly k bahennímu krému. Jako alternativu Bemapants můžete použít průhlednou fólii k zakrytí ošetřovaných oblastí. Nechte přípravek působit minimálně 30 minut, maximálně 2 hodiny.

Po uplynutí požadované doby Bemapants sundejte, po použití je důkladně opláchněte, poté odstraňte zbytky produktu vlhkou houbičkou nebo se osprchujte.

Objem: 250ml

Objem
250ml

Zatím žádné hodnocení zákazníků

Napište první recenzi tohoto produktu. !

Možná by se Vám mohlo líbit