Prodejna v Praze   |   Pro ČR a SR doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč   |   Dovážíme zboží přímo od výrobců

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)
  • Intenzivní ošetření prsou Bema bio Breat plus - sada

Intenzivní ošetření prsou Bema bio Breat plus - sada

    Zakoupením tohoto produktu získáte 122 věrnostních bodů !


  • Není skladem

Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 2000 Kč (84€)

Intenzivní ošetření prsou Bema bio Breat plus - sada. Jen třicet minut týdně po dobu čtyř týdnů pomůže vašemu poprsí získat zpět výšku, plnost a pevnost jako za nejlepších časů.

bEMA cOSMETICI

1 359,00 Kč
1 223,10 Kč Ušetříte 10%
S DPH
Množství


Půvabnější a plnější po delší dobu

Krém breast plus – sérum breast plus – maska breast plus s algináty

Jen třicet minut týdně po dobu čtyř týdnů pomůže vašemu poprsí získat zpět výšku, plnost a pevnost jako za nejlepších časů. Zvýšení turgoru, liftingový a tonizující účinky séra a krému Breast Plus, které jsou již široce osvědčené, zesiluje Maska s algináty, která aktivuje mikrocirkulaci a napíná pokožku. Pokyny: viz pokyny uvnitř. Produkt pro vnější použití. * Testováno a certifikováno na univerzitě ve Ferrara.

Intenzivní sada Breast Plus obsahuje:

  • 8 x 20 g sáčků s alginátovou maskou
  • 1 x 50 ml  krému na zpevnění prsou Bema
  • 4 x 5 ml lahvičky séra Breast Plus
  • 1 odměrka (30 ml)
  • 1 špachtle
  • 1 vysvětlující leták

Okamžitý efekt! Viditelné výsledky již po první aplikaci.

Intenzivní, dlouhotrvající účinek! 4 týdenní péče.

Následky minulých let, náhlé hubnutí a mateřství mohou vést k postupnému uvolnění a ztrátě tonusu a pružnosti poprsí, které je hlavním symbolem ženskosti. Kromě účinků hrachu setého, ženšenu pravého, rozmarýnu, vilínu virginského, šalvěje lékařské a směsi organických olejů, již široce osvědčených, jsme přidali mimořádné liftingové a mikrocirkulační stimulační účinky, které zajišťuje alginátová maska pro viditelnější, intenzivnější a dlouhotrvající výsledek.

Díky sadě Breast Plus vaše poprsí znovu získá svou plnost a půvab.

První týden - Druhý týden - Třetí týden - Čtvrtý týden

FÁZE 1 - Doba aplikace: 5 minut.

Otevřete 5 ml lahvičku obsahující sérum Breast Plus. Naneste polovinu obsahu na pravé prso a druhou polovinu na levé prso. Vmasírujte krouživými pohyby zdola nahoru až do podklíčkové oblasti (prsní sval) a od vnějšího okraje dovnitř až do úplného vstřebání.

2. FÁZE - Doba aplikace: 20 minut.

Obsah 2 (dvou) 20g sáčků alginátovou masky Breast Plus nasypeme do misky nebo šálku. Přidejte 4 (čtyři) celé odměrky, celkem tedy 120 ml vody. Rychle a intenzivně míchejte, dokud není směs měkká a hladká. Lehněte si do vodorovné polohy, aby směs nestékala. Získanou směs naneste rovnoměrně na obě prsa až do podklíčkové oblasti (prsní sval) pomocí špachtle, vyhněte se oblasti dvorců. Nechte působit alespoň 15 minut, poté masku jemně odstraňte.

FÁZE 3 - Doba aplikace: 5 minut.

Z tuby o objemu 50 ml vymačkejte malé množství krému. Aplikujte polovinu na pravé prso. Masírujte od spodu nahoru až do podklíčkové oblasti (prsní sval) a od vnějšího okraje dovnitř až do úplného vstřebání. Zbytek krému použijte na levé prso a postup opakujte.

LIFTINGOVÝ EFEKT - ALGINÁTOVÁ MASKA BREAST PLUS: během schnutí masky dochází k výraznému liftingu pokožky, efekt je kumulativní a viditelný teprve po několika ošetřeních.

AKTIVAČNÍ EFEKT MIKROCIRKULACE: vytvořením bariéry mezi pokožkou a vnějším prostředím nutí alginátová maska Breast Plus čerpat kyslík z vnitřních vrstev, čímž se aktivuje mikrocirkulace krve (kožní reaktivace).

OSMOTICKÝ EFEKT: následné zvýšení tropismu má za následek lepší pronikání aktivních složek masky, séra a krému do hlubších vrstev pokožky.

Vyrobeno v itálii

Zatím žádné hodnocení zákazníků

Napište první recenzi tohoto produktu. !

Možná by se Vám mohlo líbit