Pro ČR a SR poštovné ZDARMA u objednávek nad 1499 Kč (60€)

Značky

 • Ardell
 • BeautySoClean

  BeautySoClean

  Známá vizážistka Nancy Crossley pracuje s celebritami, herci a sportovními hvězdami již mnoho let. Vždy, když se připravuje na líčení klienta, obává se bakterií a infekcí v produktech, které používá. ,,Myjeme si ruce, uklízíme své domy, pereme prádlo, ale nikdy nečistíme produkty, které si nanášíme přímo na tváře, rty a oči!”

  Stejně jako většina profesionálních vizážistů by Nancy nikdy nelíčila dalšího klienta, aniž by se ujistila, že je makeup čistý a bez bakterií. Dříve však bylo jedinou možností jak vyčistit makeup použití čistého alkoholu; metoda, která vysušuje a mnohdy zcela zničí kosmetické produkty.

  Po konzultaci s některými světově proslulými, talentovanými a renomovanými vizážisty, bylo Nancy jasné, že je na trh potřeba dostat produkt, který by dezinfikoval kosmetiku. Aniž by změnil její složení a s tím i vlastnosti.

  Mise začala a Nancy vytvořila svůj vysněný produkt pro dezinfekci kosmetiky. Přípravek BeautySoClean byl na světě! Byla představena profesionální řada produktů této firmy a stala se důležitou součástí vybavení profesionálních vizážistů od Los Angeles po Evropské metropole.

 • Bodyography Professional Cosmetics

  Bodyography Professional Cosmetics

  Bodyography je profesionální exkluzivní kosmetika, která pochází z USA, a tam se také vyrábí. Bodyography Professional Cosmetics nabízí celou řadu kosmetických výrobků na minerální bázi. Je to ale více než jen kosmetická řada s letitou tradicí. 

  Pyšní se velkým počtem těch nejpřírodnějších kvalitních ingrediencí a také elegantním, jednoduchým obalem. Skrývá v sobě nepřeberné množství výhod v oblasti péče o pleť, včetně vitamínů a antioxidantů ovocného a rostlinného původu. Nabízí Vegan, Gluten a Paraben Free výrobky, které uspokojují potřeby našich zákazníků s různým životním stylem.

  Paleta barev a kvalita Bodyography je absolutně jedinečná. Skutečným zázrakem této značky je nesrovnatelný pocit lehkosti a jemnosti, který tato kosmetika dodá vaši pokožce, aniž by ji jakkoli zatěžovala. Přesto s ní dosáhnete potřebného efektu na jedničku. Patří tak do top výbavy profesionálů.

  V Bodyography je naším cílem, aby se žena cítila pohodlně. Jsme přesvědčeni, že každá žena je krásná a má obrovský potenciál pro zvýšení své sebejistoty.

  Bodyography Professional Cosmetics si poradí s jakýmkoliv typem make-upu od přirozeného po výrazný, od amatérského po profesionální. Bodyography je mezinárodní značka kosmetiky, která je vysoce poptávaná v předních salonech krásy, spa a kosmetických obchodech v USA a také ve více než 60 dalších zemí po celém světě.

 • BodyographySKIN
 • daVinci
 • Duo

  Duo

 • Kett Cosmetics

  Kett Cosmetics

  Kosmetika KETT COSMETICS je široce rozšířena u filmových a modelingových vizážistů pro svůj unikátní přístup a technologii. KETT se specializuje na techniku airbrush a kosmetiku k tomu určenou.

  Po více než deset let Kett Cosmetics dodává profesionální make-up produkty, které se postaví před nemilosrdný objektiv HD kamery. Kett Cosmetics vyvíje svoje produkty v laboratoři za použití HD kamer jako mikroskopu. Vytváří celou řadu vysoce účinných makeupů, tekutých pigmentů a pudrů, které poskytují dlohotrvající a bezchybné krytí s možností vytváření nekonečného počtu looků.

  Produkty značky Kett Cosmetics jsou distribuovány ve více než 20 zemích. Kett Cosmetics se svým KETT Hydro Foundation a KETT Set Powder je doslova kultovní značkou profesionálních vizážistů, celebrit a make-up znalců. Začalo to v roce 2000 jako značka čistě pro profesionální účely filmových a televizních maskérů , později se ovšem koncepce měnila, a nyní je z ní celá sbírka kosmetických přípravků a airbrush zařízení.

  Dnes je KETT celosvětově uznávána a považuje se za základní značku pro profesionální účely, make-up akademie, filmové ateliéry, televizní pořady a salony.

  S pomocí techniky airbrush můžete zlepšit své uplatnění v oboru vizážistiky!
  Objevte KETT Cosmetics

 • Prorituals

  Prorituals

  ProRituals je profesionální péče o vlasy a styling, která neobsahuje parabeny ani sulfáty a přináší vynikající výsledky.

  Každý výrobek je obohacen výtažky z přírodních rostlin, které vyživují a pomáhají udržovat dlouhotrvající barvu. Výsĺedkem jsou lesklé vlasy, které září krásou a zdravím.

  Vyvážená pH formule napomáhá k ochraně vlasů před vyblednutím barev a otokem vlasového folikulu, který způsobuje krepatění.

  Uhlazené, kudrnaté, barvené nebo suché - Prorituals dokáže vyřešit jakýkoli problém s vlasy.